Mentörlük Hizmetleri

(Mentörlerimizden Bazıları)

Üniversite Mentörlüğü

Kendi geleceğini inşa ederken Üniversite ve Bölümlerinde, attıkları her adımı tecrübeye dönüştüren Üniversite öğrencileri ile istediğiniz Bölüm ve Üniversite hakkında birebir destek almak için tıklayınız.

Emre Uğurlu

Emre Uğurlu

Üsküdar Üniversitesi/Psikoloji

Ahmet Talha

Ahmet Talha

İstanbl Teknik Üniversitesi/Uçak Mühendisiliği
Cevat

Cevat

Hacettepe Üniversitesi/Elektrik Elektronik Müh.
Mühsin Dölek

Mühsin Dölek

Üsküdar Üniversitesi/Dil ve Konuşma Terapistliği

Yüksek Lisans-Doktora

Üniversite tercihi kariyerde etkili bir rol oynasa da tek adım değildir. Kişinin ilgi alanlarından tutunda kendisinin ne derece geliştirdiğine uzanan bir çok değişken vardır. Kariyer basamaklarında kendinizi bir adım öteye taşımanın en kritik yollarından olan Yüksek Lisans-Doktora Tecrübesi edinmiş kişilerden destek almak için tıklayınız.

Salih

Salih

İstanbul Üniversitesi/Hukuk-Özel Hukuk

Meslek

Kalifiyeli bir meslek mensubu olmanın yolu, deneyimlerini kaliteye dönüştürmekten geçer. Bir mesleği icra etmenin ne derece tecrübe gerektirdiğinin bilinciyle Mentörlerimizden Meslekleri hakkında destek almak için tıklayınız.

Semih Başaran

Semih Başaran

Fizyoterapist

Ranazan Barış

Ranazan Barış

Arset Matbaacılık / Kalite kontrol Sorumlusu
Ali Fatih

Ali Fatih

İş Güvenliği
Muhsin Dölek

Muhsin Dölek

Dil ve Konuşma Terapisti

Ve

Siz kariyer basamaklarını tırmanırken geri dönüşü olmayan hatalara düşmemeniz için ihtiyaçları analiz edip faydacı modeller ve hizmetler üretmeye günbegün devam edeceğiz. Sizin için kendimizi daha fazla geliştirmek adına bize ulaşın.

Open chat