My Uni danışmanlık programı, danışmanlık al ve danışmanlık ver olmak üzere 2 yönden ilerler.


1.Kısım: Danışmanlık Al

İstediğiniz üniversite ve bölümden, üniversite-bölüm tercihi, YÖS, yüksek lisans, doktora ve meslekler hakkında; bir öğrencinin tecrübe birikiminden faydalanmak, tercih sürecinde belirsizlikleri ortadan kaldırmak adına Yapmanız gereken ilk şey danışmanlık al butonuna tıklamak.


Rezervasyon modülünde ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora, YÖS ve meslekler gibi ilgili alanlarda bulunan bölümlerden talep ettiğinize tıklayarak devam edin.


Girdiğiniz bölümde farklı farklı üniversitelerden danışmanlarımız mevcut, yine dilediğiniz üniversiteden birini seçerek bir sonraki aşamaya geçin.


Ek:

YÖS mentorluğu için en altta bulunan YÖS alanına tıklayarak istediğiniz mentor ile görüşme sağlayabilirsiniz.

YÖS için 3 model bulunmaktadır.

1.model; Uzun Dönem YÖS Mentorluğu

2.model; Kısa Dönem YÖS Mentorluğu

3.model; YÖS Tercih Koçluğu


Görüşme için uygun tarihi ve saat aralıkları seçerek bir sonraki adıma geçin.


Sizden istenilen kişisel bilgileri ilgili alanlara girdikten sonra ödeme kısmına geçebilirsiniz.


Pay TR altyapılı güvenli ödeme sistemimiz de ödemenizi gerçekleştirdikten sonra rezervasyon tamamlanmış olur.


Görüşmeden bir gün ve yarım saat önce tarafınıza mail atılacaktır.

Öneri; danışmanlarımıza yöneteceğiniz soruları görüşmeden önceden hazırlamanız, danışmanlık sürecini daha verimli hale getirecektir.

2. Kısım: Danışmanlık Ver

Üniversite-bölüm, yüksek lisans, doktora, meslek kategorilerinden en az biri hakkında tecrübe ve birikime sahip olan sizlerin ilk yapması gereken, danışmanlık ver butona tıklayarak formu doldurmak.

Formu doldururken size en uygun zaman aralıklarını seçiniz.


Danışmanlık için rezervasyon alındığında ve görüşmeden 30 dakika önce size bilgilendirme-hatırlatma maili gönderiyoruz. Görüşme başına belli bir ücret kazanç sağlamış oluyorsunuz.


Müsait olduğunuz saatleri eklemek veya değiştirmek için tarafınıza form gönderilecektir. En müsait olduğunuz vakitleri girmeniz faydalı olacaktır.


Son olarak size zoom üzerinden rahatça görüşme yapabilesiniz diye zoom entegrasyon maili göndereceğiz onayladığınız takdirde işlem tamamlanmış olacaktır.